O nas

Witamy w WiseBears!

 

Kim jesteśmy?

WiseBears to społeczność dzieląca się okazjami znalezionymi w sieci – wysokiej jakości produktami w najatrakcyjniejszych cenach. Codziennie możesz tu znaleźć najlepsze oferty z polskich i zagranicznych sklepów internetowych dotyczące elektroniki, mody, urody, domu, dziecka i sportu.

 

Jak to działa?

Znalazłeś okazję? Podziel się z nami, dodając ją na stronę. Po weryfikacji i edycji pojawi się w nowych ofertach. Użytkownicy wyrażają swoje opinie w komentarzach i głosach. Najlepiej ocenione produkty znajdą się w popularnych ofertach.

 

Tanie zakupy na całym świecie

W oceanie internetowych ofert wybieramy te w najlepszych cenach, oszczędzając Twój cenny czas. Nie ograniczamy się do polskich sklepów, dając Ci możliwości tanich zakupów na całym świecie bez wychodzenia z domu. Wszystkie oferty pochodzą z zaufanych stron np. Amazon, The Hut. Obawiasz się wysokich kosztów wysyłki? Nic bardziej mylnego. Wiele sklepów posiada darmową dostawę do Polski, w pozostałych przypadkach koszty wysyłki do znajdziesz w opisach produktów.

 

Dołącz do nas!

Lubimy łapać okazje, a Ty? Jeśli nie chcesz, aby ominęła Cię żadna z nich, odwiedzaj nas często. Obserwuj nasze profile na Facebooku i Intagramie. Zapraszamy do świata mądrych zakupów!